Представники Української Жіночої Варти взяли участь в робочій зустрічі в посольстві Литви


27.02.2018 року, відбулася робоча зустріч в Посольстві Литви в Україні. Учасниками зустрічі обговорювалися ряд нагальних питань, напрямки, бажані результати співпраці. На зустрічі обговорювались плани розвитку України, стратегічне партнерство з Литвою, трансформація суспільства, соціальні та економічні проекти, безпека та територіальна оборона.
Зазначимо, що Українська Жіноча Варта не перший рік співпрацює з литовськими друзями України, та має вже декілька соціальних проектів, реалізованих за активної підтримки Посольства Литви. Теми соціальної адаптації ветеранів війни, підтримка сімей загиблих воїнів , система територіальної оборони України є одними з пріоритетних в діяльності УЖВ.
В обговоренні співпраці Посольства з українськими ГО взяли участь Голова УЖВ Олена Білецька, Голова УСПП Анатолій Кінах, Голова Української Військової Варти Олександр Білецький, член УСПП Сергій Худобін. Також на зустрічі були присутні: президент Центру досліджень політичних цінностей Олесь Доній, голова коордради Фооруму національної дії Тарас Стецьків,Голова організації “Центр трансформації України” Михайло Харій, начальник штабу Української добровольчої армії Сергій Ільницький, голова правління ГО “ДіЯ” Андрій Шараскін.
Українська Жіноча Варта