Українські щоденні перемоги. 29.01.2023 Новини Української Жіночої Варти

Німецька компанія FFG та британська Pearson Engineering нададуть Україні спецтехніку Wisent 1 MC для прориву мінних полів. За сприяння Німеччини обладнання доставлять в Україну протягом 2023 року. (Фото з соцмереж)

Військові інструктори ЗС Великої Британії спільно з військовослужбовцями ЗСУ відпрацювали метання ручної гранати з різних положень.

 

Польща розгорнула масштабну ремонтну операцію для України та офіційно оголосивши, про створення “танкової коаліції” щоб підтримувати Україну. Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. 

 

Рішення низки західних країн відправити танки в Україну створить “реальні проблеми” для президента Росії Володимира Путіна. Про це в етері радіостанції WABC сказав колишній головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс

 

Президент Чехії Петро Павел під час  телефонної розмови з Володимиром Зеленським запевнив, що Україна може й надалі розраховувати на підтримку Чеської республіки. Петро Павел – кадровий військовий, перший в історії Чехії та країн колишнього радянського блоку голова Військового комітету НАТО (у 2015–2018 роках). Займає жорстку позицію до російського повномасштабного вторгнення в Україну, виступає за західну орієнтацію Чехії, при цьому апелює і до патріотичних почуттів. Його підтримують переважно прихильники правих, консервативних та ліберальних поглядів.

 

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас розкритикувала рішення Міжнародного олімпійського комітету дозволити громадянам росії та білорусі брати участь в Олімпійських іграх 2024 року під нейтральним прапором. «Розчарована рішенням МОК дозволити російським та білоруським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Це політично і морально неправильно – настав час посилювати ізоляцію, а не поступатися росії», – написала Каллас у Twitter.

 

Матеріали підготувала Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard