Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 28.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik

Росія у війні з Україною уже втратила 35 250 військових, 185 гелікоптерів та 1 567 танків.

✅  У Снігурівському, Криворізькому та Бериславському районах українська авіація завдала 5 ударів по скупченню ворога і його техніки — ОК “Південь”.

✅  У спрямування Довгеньке – Долина на Слов’янському напрямку українські захисники зупинили штурм ворога та відкинули його назад — зведення Генштабу.

 ✅  Американська військова розвідка вважає, що підрозділи ЗСУ завдали суттєвої шкоди російським окупантам перед тактичним відступом із Сєвєродонецька.

 ✅  Україна здобула проміжну перемогу у морському арбітражі ООН проти Росії.

Арбітражний трибунал ООН із морського права підтримав позицію України і ухвалив, що має юрисдикцію розглядати справу про захоплення Росією трьох суден і моряків у листопаді 2018 року.

✅  Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими провів обмін полоненими за формулою 17 на 15. Додому повертаються 16 українських військових, з яких 2 офіцери та 14 солдат. Також звільнено одного цивільного.

 ✅   Українські військові вже почали опановувати ракетні системи протиповітряної оборони NASAMS норвезького виробництва, які мають передати Сполучені Штати — Politico.

 ✅  Міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорну заявив, що Україна отримає від Парижа “значну кількість” броньованих автомобілів VAB.

 ✅  США заборонили імпорт російського золота та додали до санкційного списку 70 юридичних і 29 фізичних осіб — про це заявили у міністерстві фінансів країни.

 ✅  Завдяки нарощуванню поставок пального на українські АЗС у липні для автомобілістів зникнуть обмеження обсягу купівлі пального за один візит — голова енергетичного комітету Ради Андрій Герус.

✅  Виробник безпілотників “Байрактар” зворушений солідарністю українців щодо збору коштів через благодійний фонд Сергія Притули, тому передасть безпілотники безкоштовно. Заощаджені кошти, які Фонд Притули зібрав на три турецькі “Bayrаktar TB2”, підуть на забезпечення перемоги України — засновник Фонду Сергій Притула.

 ✅  Борис Джонсон засудив російський ракетний удар Кременчука: Путін ще раз показав глибину жорстокості та варварства. Також британський прем’єр заявив, що “не існує альтернативи” підтримці України, а наслідки безперешкодного захоплення російськими військами українських територій будуть “абсолютно страхітливими”.

 ✅  Характер і результати застосування Росією бойових з’єднань під Сєвєродонецьком, як і ракет під час останньої серії ударів, свідчить про все більшу виснаженість ресурсу російських сил — британська розвідка.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard