Українські щоденні перемоги. 26.10.2022 Новини Української Жіночої Варти

⠀   Німеччина передала Україні 2 РСЗВ MARS, 4 гаубиці Panzerhaubitze 2000 і 2 надводні дрони.Mars II призначена для знищення скупчень живої сили та техніки противника, артилерійських батарей, засобів ППО, командних пунктів та вузлів зв’язку, а також для встановлення мінних полів методом дистанційного мінування. Дальність ураження – від 38 км до 300 км. Також уряд ФРН пообіцяв передати понад 6 тисяч артилерійських боєприпасів калібру 155 мм та 186 тисяч 40 мм пострілів для гранатометів. 

⠀•  Сьогодні в продовження Парламентського саміту Кримська платформа стартує Конференція омбудсманів і національних інститутів з прав людини «Битва за права людини. Крим. Україна. Світ»

⠀•   Відбулось чергове звільнення з полону 10 бійців ЗСУ. Серед них 1 офіцер, 9 рядових та сержантів. Звільнені воїни служать зокрема в 60-ій, 57-ій, 28-ій бригадах та в різних військових частинах. Найстаршому визволеному бійцю 55 років, а наймолодшому – 21 рік

⠀•   Російська сторона передала тіло американського добровольця, ветерана армії США Джошуа Алана Джонса, який воював у лавах ЗСУ.

⠀•  Сенат Польщі  оголосив владу Російської Федерації терористичним режимом.

⠀•  Компанія Raytheon Technologies заявила, що кілька тижнів тому передала уряду США дві системи протиповітряної оборони NASAMS, які замовили для України.

⠀•  Уряд України оголосив про програму «Армія відновлення», за якою безробітні люди зможуть долучитись до суспільно корисних робіт, у яких є потреба в регіонах, та отримувати за це мінімальну зарплату.

⠀•  Австралія відправить військових у Велику Британію для тренування українських захисників, а також передасть 30 бронеавтомобілів Bushmaster.

⠀•  Загальна кількість збитих російських гвинтокрилів наближається до 250. росіяни втратили вже стільки техніки, скільки в більшості армії світу просто немає. Відновити ці втрати росіянам не вдасться

⠀•  ЗСУ військові знищили повітряну ціль на Дніпропетровщині — керовану ракету Х-59.

⠀•  Арнольд Шварценеггер зустрівся з Kalush Orchestra в США «Це була фантастична зустріч з Kalush Orchestra, переможцями «Євробачення» від України. Ви мене надихаєте!», — пише легендарний актор у твіттері.

 

Матеріали підготувала: Олена Білецька


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard