Українські щоденні перемоги. 24.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

Захисники України вже знищили 205 російських літаків, 1 303 танки та 29 350 окупантів.

✅ Захисники України вже знищили 205 російських літаків, 1 303 танки та 29 350 окупантів.

✅ За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках українські бійці відбили 16 атак ворога, знищили 8 танків, 22 одиниці бойової броньованої техніки та один ворожий автомобіль.

✅ У небі над Україною збили винищувач і загинув генерал-майор військово-повітряних сил Росії у відставці Канамат Боташев.

✅ Станом на 23 травня  розслідуються близько 13 тисяч справ про ймовірні військові злочини РФ, є 49 підозр – Ірина Венедіктова.

✅ Рада Європейського Союзу скасувала на рік всі мита і квоти на експорт з України.

✅ Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн допустила, що заарештовані російські активи можуть бути спрямовані на фінансування відбудови України після війни.

✅ 82% українців вважають неприпустимими будь-які територіальні поступки заради завершення війни — результати опитування КМІС.

✅ Керівник Офісу президента Андрій Єрмак та колишній генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен очолили міжнародну консультативну групу, яка розроблятиме пропозиції щодо гарантій безпеки для України.

✅ У Європі зростає підтримка проведення військово-морської операції для експорту українського зерна, яка передбачає супровід балкерів військовими кораблями, зокрема тральщиками — про це заявив президент Естонії Алар Каріс.

✅ У Кропивницькому суддя своїм вироком зобов’язав 19-річного хлопця, який агітував за «русский мир», вивчити напамʼять пісню «Батько наш — Бандера, Україна — мати!».


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta