Українські щоденні перемоги. 23.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Mila Rosik   

 Росія за 120 днів війни в Україні втратила 34 430 військових, 183 гелікоптери та 1 504 танки.

✅  Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що перші американські РСЗВ HIMARS вже прибули в Україну.

 ✅  Керівник головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що на цьому етапі війни загрози вторгнення білоруської армії на територію України немає.

 ✅  На острові Зміїний триває військова операція зі знищення ворожих сил та засобів противника — ЗСУ вразили ще один ЗРК “Панцир” ворога, повідомляє командування «Південь». Військова операція Збройних сил України на острові Зміїний ставить за мету повне звільнення острова від російських окупантів.

 ✅  Європейський парламент ухвалив резолюцію із закликом надати статус кандидата на членство в ЄС для України та Молдови. Тепер остаточне рішення має ухвалити Європейська Рада.

 ✅  Адміністрація Байдена увечері має оголосити про виділення додаткового пакету військової допомоги України в розмірі 500 мільйонів доларів. Новий пакет передбачає надання додаткових РСЗВ HIMARS, а також артилерійські боєприпаси.

 ✅  Після перемоги у війні Україна будуватиме європейську державу зі значною лібералізацією багатьох сфер і процесів, але з потужною системою безпеки й оборони на зразок ізраїльської, повідомив Володимир Зеленський.

 ✅   Військова розвідка Великої Британії вважає, що найближчими кількома місяцями наступ Росії в Україні сповільниться, оскільки її армія виснажує свої ресурси — про це заявив прем’єр-міністр Борис Джонсон.

 ✅   Уряд Великої Британії оголосив про запровадження проти Росії нових санкцій — вони стосуються експорту товарів і технологій нафтопереробної та авіаційної галузей, а також використання у РФ фунта стерлінгів і банкнот ЄС.

 ✅   Nike вирішив повністю піти з російського ринку: сайт і додаток американського ритейлера будуть недоступні в Росії, а магазини більше не відкриються.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard