Новини Української Жіночої Варти 22.06.2022 Українські щоденні перемоги

З початку повномасштабної агресії Росії Збройні сили України знищили близько 34 230 окупантів, 3 614 БТРів, 182 гелікоптера військових РФ.

✅  Українська армія посилює захист у Луганській області та поступово звільняє Херсонщину — Зеленський.

✅  Українські захисники знищили «елітні» підрозділи західного воєнного округу РФ, а вціліли лише ті військові, хто відмовився наступати на Україну — про це свідчать перехоплення розмов окупантів.

✅  Україна значною мірою вже нейтралізувала спроможність Росії контролювати Чорне море у північно-західній частині — про це йдеться в огляді британської розвідки.

✅    Україна розраховує виконати рекомендації Єврокомісії щодо надання статусу кандидата в члени ЄС до кінця року — про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

✅  Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив про необхідність покінчити з російським фашизмом і нагадав, що свого часу голосування про прийняття Росії в ООН замість СРСР не було.

✅   Прем’єр Британії Борис Джонсон застеріг партнерів від будь-яких поступок Росії, стверджуючи, що вони здатні привести до катастрофи.

✅   Зеленський підписав закон про ратифікацію в Україні Стамбульської конвенції.

«Її головний зміст простий, але надзвичайно важливий. Це зобов’язання захищати жінок від насильства і різних форм дискримінації. Ми розділяємо європейські цінності. Для нас життя і здоров’я людини – найвища цінність», – заявив Президент.

✅  «Повернись живим» став першим в Україні благодійним фондом, який отримав офіційне право купувати товари військового призначення з-за кордону.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard