Українські щоденні перемоги. 21.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

 

Парламентська асамблея НАТО закликала створити спеціальний Міжнародний трибунал щодо агресії росії та визнала її державою-терористом, повідомив голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї Альянсу Єгор Чернєв.

 

•   Люксембург передав Україні позашляховики HMMWV, повідомив міністр оборони країни Франсуа Бауш.

 

•   Норвезький уряд погодив надання фінансової допомоги Україні у розмірі 2 мільярдів норвезьких крон (195 млн дол). Гроші підуть на закупівлю газу взимку.

 

•   Командуванню ВМС України та морським піхотинцям, вдалося організувати втечу українських розвідників з полону, а потім переправити їх на підконтрольну Україні територію, повідомив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Ігор Копитін.

 

•   У Молдові біля російського посольства пройшла акція на згадку про загиблих, внаслідок розв’язаної росією війни, українських дітей.

 

•   У Києві підготували та відправляють на Херсонщину техніку, генератори, медобладнання, продукти та теплий одяг. Також Київрада розгляне виділення 50 мільйонів гривень фінансової допомоги Херсону, повідомив міський голова Віталій Кличко.

 

•   У Кременчуці демонтували пам’ятник російському поетові Алєксандру Пушкіну, зазначила речниця Кременчуцької міської ради Юлія Перепелятник.

 

•   СБУ затримала в Київській області екскерівника терористичної організації «ЛНР» з позивним «Сотий», який у 2014 році брав участь у бойових діях проти українських військ на сході України та напрямку контактував із російськими військовими.

 

•   В Україні створили перший батальйон тюркських народів під назвою “Туран”.

Його очолив громадянин Киргизстану Алмаз Кудабек.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard