Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги. 20.06.2022 Новини Української Жіночої Варти

  матеріали підготувала: Mila Rosik  

За минулу добу було ліквідовано 200 окупантів. З початку військової агресії РФ знищено 33 800 ворогів.

 ✅  Російські війська у ніч на 20 червня намагалися завдати ракетного удару по Білгород-Дністровському району Одеської області, а вранці – по Одесі, проте ракети було знищено в повітрі.

 ✅  Переконана, що лідери країн ЄС на саміті цього тижня погодяться надати Україні статус кандидата на вступ — про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

 ✅  Верховна Рада підтримала ратифікацію Стамбульської конвенції, що є однією з умов для надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС. Стамбульська конвенція – це міжнародний стандарт захисту жінок від усіх форм насильства, включаючи домашнє.

 ✅  Британська розвідка відзначає значні проблеми з моральним духом російських військових, що, ймовірно заважає РФ досягати оперативних цілей.

 ✅  Рада ратифікувала Угоду про скасування ввізних мит і тарифних квот у двосторонній торгівлі між Україною та Великою Британією, яка діятиме щонайменше протягом наступних 12 місяців.

 ✅  НАБУ та САП скерували до суду обвинувальні акти стосовно 11 підозрюваних, які, за версією слідства, планували захопити державну владу через встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів та Вищою радою правосуддя.

 ✅  Восьмий апеляційний адмінсуд задовольнив позов Мін’юсту й заборонив політичну партію “Опозиційна платформа – за життя”.

 ✅   Захисники Маріуполя живі, ГУР Міноборони продовжує займатися питанням їх звільнення, а також двома британцями і громадянином Марокко, яких росіяни захопили в полон і погрожують стратити — Єрмак.

 ✅  Блокада Росією експорту мільйонів тонн українського зерна є воєнним злочином, заявив верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.

 ✅  До Макарова на Київщині приїхав голівудський актор та посол доброї волі ООН Бен Стіллер. Напередодні з візитом він був у Львові, а також приїжджав з гуманітарною місією до Польщі, де зустрівся з українськими біженцями.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard