Vulcano Ballistic Extended Range (BER) фото з соцмереж

Українські щоденні перемоги. 19.08.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Олена Білецька

Вищий командний склад росіян вивозить свої родини з Херсонщини. Причина це коли ЗСУ почали винищувати склади на лівобережжі, то родини російських загарбників почали тікати у Крим, а штаби почали “розконцентровувати” по Херсонській області, зокрема, ховати у лісах.

➤ Президент США Байден підписав указ про виділення Україні 775 мільйонів доларів на оборону, а також військову освіту та підготовку, йдеться на сайті Білого дому.

➤ До Одеси з офіційним візитом прибув Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш. Він відвідав Одеський порт, звідки експортується зерно в рамках стамбульської угоди.

➤ Уряд Німеччини опублікував заяву про придбання разом з ЄС 225 ракет Vulcano для ЗСУ Vulcano Ballistic Extended Range (BER) – снаряд без модуля наведення, уражає цілі на дальності 50 км при стрільбі з гармат стволами 52 калібру.

➤ На Харківщині виявили уламки збитого російського Су-30СМ
На Харківщині виявили уламки збитого російського Су-30СМ Україна

➤ Уряд Естонії схвалив новий пакет військової допомоги для України, що включає нові партії мінометів і протитанкової зброї, а також ще один польовий госпіталь.

➤ З України вдалося експортувати 10 млн тонн зернових та олійних культур. Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard