Німеччина виділяє 1 мільйон євро на енергетичну підтримку України.

Українські щоденні перемоги. 16.11.2022 Новини Української Жіночої Варти

⠀⠀  Німеччина виділяє 1 мільйон євро на енергетичну підтримку України

⠀   Про це повідомили у твіттері посольства Німеччини в Україні. Згідно з повідомленням, кошти передадуть до Фонду підтримки енергетики. Рішення прийняли у відповідь на чергову атаку росії на критичну інфраструктуру України.

⠀⠀•  Будапешт передасть Києву електрогенератор і дві теплові гармати — мер

⠀   Мер угорської столиці Будапешта Гергель Карачонь заявив про відправку до Києва електрогенератора й двох теплових гармат. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Daily News Hungary.

⠀   «Це так ми допомагаємо відновити критичну інфраструктуру (Києва — ред.), яка постраждала від російської армії, що є воєнним злочином. Її дії позбавляють цивільне населення, включаючи людей похилого віку, жінок і дітей, опалення та електроенергії», — написав Карачонь.

⠀   Він додав, що до української столиці будуть відправлені електрогенератор і дві теплові гармати.

⠀   Зазначається, що міська рада Будапешту співпрацює з благодійною асоціацією «Олталом», яку очолює пастор Габор Івані, надсилаючи до Києва партію гуманітарної допомоги, яка включатиме кілька тонн їжі.

⠀   Карачонь також подякував колишньому меру Будапешта Габору Демскі за допомогу в доставці матеріалу.

⠀   Як повідомляв Укрінформ, надзвичайний і повноважний посол України в Угорщині під час зустрічі з мером міста Будапешт Гергелєм Карачонєм подякувала за підтримку, яку угорська столиця надає українським громадянам, що виїхали з батьківщини через агресію рф.

⠀⠀•  В Україні буде створена державна система моніторингу довкілля

⠀   Парламент прийняв за основу урядовий законопроєкт, яким передбачено створення державної системи моніторингу довкілля. Про це повідомив постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі, передає Укрінформ.

⠀   Зазначається, що доопрацьований законопроєкт №7327 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної системи моніторингу довкілля був прийнятий 237 народними депутатами України.

⠀   Проєкт визначає основні засади створення і функціонування державної системи моніторингу довкілля та її підсистем, загальнодержавної екологічної автоматизованої інформаційно-аналітичної системи забезпечення прийняття управлінських рішень і доступу до екологічної інформації та взаємодії її галузевих складових.

⠀   Згідно із пояснювальною запискою до законопроєкту, необхідність його прийняття зумовлена потребою у створенні ефективної державної системи моніторингу довкілля, що забезпечує інформаційні потреби управління в галузі охорони навколишнього природного середовища, високий рівень інформованості заінтересованих сторін про стан довкілля, прозорість у діяльності органів державної влади, узагальнення та систематизацію інформації про стан довкілля та його компонентів, а також сумісність і взаємодію державної системи моніторингу довкілля з аналогічними системами інших країн.

⠀   Наголошується, що реалізовуватися проєкт із запровадження системи моніторингу буде в межах планових видатків на відповідний рік.

⠀   Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт «Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів» (№6477), який створює підґрунтя для досягнення європейських стандартів у галузі охорони довкілля.

⠀⠀•  Червоний Хрест виділяє ₴100 мільйонів на виплати жителям звільненої Херсонщини

⠀   Червоний Хрест виділяє 100 мільйонів гривень на виплати жителям звільненої від російських загарбників Херсонської області. Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграмі.

⠀   «Товариство Червоного Хреста в Україні готове залучити додаткові 100 мільйонів гривень для виплат грошової допомоги мешканцям деокупованої Херсонщини», – йдеться в повідомленні.

⠀   У відомстві нагадали, що надання кеш-підтримки реалізується в межах спільного проєкту Мінреінтеграції, ТЧХУ та Укрпошти. 1200 гривень разової грошової допомоги отримають жителі Херсона та інших щойно звільнених населених пунктів, які фактично там перебували на момент захоплення.

⠀   «Проведення виплат Укрпошта розпочне вже з наступного місяця. Зокрема, в Херсоні вже функціонує два стаціонарних відділення Укрпошти, одне з них – центральне, що дозволить стабільно забезпечувати доставку готівки по всій області», – сказано в повідомленні.

⠀⠀•  Рада дозволила притягати до відповідальності за знущання на роботі

⠀   Верховна Рада України ухвалила закон, яким визначається поняття “мобінг” та встановлюється адміністративна відповідальність за нього. За цей законопроєкт № 5748 проголосували 302 народних депутати, передає Укрінформ.

⠀   У пояснювальній записці зазначено, що метою і завданням законопроєкту є захист учасників трудових відносин від різних форм “мобінгу” і встановлення адміністративної відповідальності за такі дії.

⠀   Закон визначає “мобінг” як діяння роботодавця або окремих працівників трудового колективу, які спрямовані на приниження гідності та честі працівника, його професійної (ділової) репутації у формі психологічного та/або економічного тиску, зокрема із застосуванням засобів електронних комунікацій, створення стосовно нього напруженої, ворожої, образливої атмосфери, у тому числі, що змушує особу недооцінювати власну професійну придатність.

⠀   Також передбачено внесення змін до трудового законодавства у частині врегулювання питання протидії “мобінгу”.

⠀⠀•  В Естонії відбудеться благодійний баскетбольний матч на підтримку України

⠀   Зібрані кошти передадуть на відновлення СК «Авангард» в Києві.

⠀   В Естонії відбудеться благодійний матч, зібрані кошти з якого передадуть на відновлення СК «Авангард» в Києві, повідомляє Станіслав Медведенко на своїй сторінці в Фейсбук, передає Укрінформ.

⠀   «Друзі, хто в Естонії? В суботу чекаємо всіх на супер баскеті, де зустрінуться ALL Stars команди Естонії та України. Всі зібрані кошти естонські організатори передадуть на відновлення СК «Авангард» в Києві. Ми продовжуємо йти до мети: засклити зал і відновити роботу спортивних секцій. Трохи згодом дам більше інформації про гру. Безмежно вдячний естонській стороні за допомогу в організації і українським партнерам за допомогу. Разом ми сильніші», – написав Медведенко.


Матеріали підготувала: Юлія Акінжали


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard