Українські щоденні перемоги. 14.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські щоденні перемоги. 14.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

  Materials prepared by Mila Rosik 

  Демілітаризація окупантів продовжується – знешкоджено 300 окупантів за добу. Загальні бойові втрати противника орієнтовно склали 37 870 орків.

   Ударів українськими військовими зазнали два пункти управління ворожих військ і посадковий майданчик у Новій Каховці — командування “Південь”.

 ✅  На Слов’янському і Бахмутському напрямках українські захисники відбили штурмові дії ворога — зведення Генштабу.

 ✅  Українські захисники відбили спробу штурму росіян в напрямку Дементіївки Харківської області та низку спроб окупантів просунутися на Бахмутському напрямку — зведення Генштабу.

 ✅  Україна розриває дипломатичні відносини з КНДР у відповідь на визнання нею так званої “незалежності” “ДНР” та “ЛНР”.

 ✅  У Стамбулі домовилися про деблокаду трьох українських портів для експорту зерна, пише WSJ. Всі порожні судна перевірятимуть ВМС Туреччини.

 ✅   У Білому домі розповіли, що зараз Україна продовжує отримувати військову допомогу у рамках давнішої спеціальної програми, яка не передбачає повернення коштів за отриману допомогу, а ленд-ліз почне застосовуватися пізніше.

 ✅  Ліна Костенко отримала Орден Почесного легіону. Це найвища нагорода у Франції, яку присуджує президент республіки за військові або цивільні заслуги.

 ✅  Київрада схвалила рішення про створення ландшафтного заказника «Протасів Яр». За словами міського голови Кличка, створення заповідника є вшануванням пам‘яті активіста Романа Ратушного, який боровся проти забудови та за збереження зеленої зони в столиці.  Ратушний був розвідником 93 ОМБр «Холодний яр», загинув у червні під час виконання бойового завдання на Харківщині.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard