Українські щоденні перемоги. 13.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

Українські щоденні перемоги. 13.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

Materials prepared by Mila Rosik 

Росія у загарбницькій війні з Україною вже втратила 37 570 військових, 3 832 бойових броньованих машини та 839 артилерійських систем.

 Українські військові успішно відбили кілька штурмів армії РФ біля Дементіївки на Харківщині та зупинили спробу ворога просунутися на Бахмутському напрямку — зведення Генштабу.

✅  Після вибухів у Луганську у так званій “ЛНР” заявили, що українська армія завдала удару по військовій частині ворожої ППО. Пізніше представник Народної міліції так званої “ЛНР” Андрій Марочко повідомив, що українська армія завдала масованого удару по військовій частині протиповітряної оборони (ППО), яка захищає небо над Луганськом.

 ✅  У напрямку населених пунктів Довгеньке і Долина українські захисники успішно відбили штурм ворога — Генштаб.

 ✅   Білоруський прикордонник під обстрілами своїх перетнув кордон, аби доєднатися до Сил оборони України у війні проти Росії — речник Держприкордонслужби Демченко.

 ✅  Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив про передачу Україні чергової партії самохідних артилерійських установок Krab  польського виробництва.

 ✅  Маріуш Блащак під час візиту до Києва у вівторок обговорював можливість навчання українських військових на польській території.

 ✅  Україна стала асоційованим членом програми технологічного співробітництва збройних сил НАТО. Це означає, що Україна отримала право спільно розробляти й вносити зміни до ключових стандартів НАТО, які стосуються взаємодії систем бойового управління та суміжних стандартів.

 ✅  Україна готова експортувати  зернові на міжнародний ринок і переговори про розблокування постачань перебувають на фінальній стадії — глава МЗС Дмитро Кулеба.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard