Українські щоденні перемоги

Українські щоденні перемоги 12.05.2022 Новини Української Жіночої Варти

У Польщі випустили поштові марки із Володимиром Зеленським вартістю 500 злотих одна.Тираж обмежений, всього 99 аркушів. Марки розкупили за кілька годин, повідомляє депутат Краківської міськради Лукаш Вантух. Усі кошти підуть на закупівлю гуманітарної допомоги для України.

✅  Російські окупанти продовжують зазнавати втрат майже на всіх напрямках – повідомляють у Генштабі ЗСУ.

 ✅  Для потреб Збройних Сил України, за 2 місяці повномасштабної війни, до нашої країни ввезено 10700 автомобілів, – про це повідомив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Ігор Матвійчук.

 ✅  За час війни  російська армія втратила 191 систему залпового вогню та 161 гелікоптер.

✅  Велика Британія погодилась підтримати відновлення Київщини, Данія — Миколаївщини, а країни Балтії — Житомирщини, повідомили в ОПУ.

✅ Наразі Україна веде перемовини з Росією щодо обміну 38 важкопоранених українських військових з території «Азовсталі».

✅   Байден звинуватив росію у зростанні цін в США та глобальній нестачі продовольства, оскільки “путінська війна” відрізала критично важливі джерела їжі.

✅ Глави держав та урядів країн ЄС обговорять заявку України на вступ до Європейського Союзу на саміті у червні — МЗС Франції.

✅  Фракція “Опозиційна платформа – За життя” у Верховній Раді офіційно перестала існувати.

✅ РНБО вирішила націоналізувати українські “дочки” російських Сбєрбанку та ВЕБ РФ. На це уряд та Фонд гарантування вкладів мають 10 днів з моменту введення в дію указу Зеленського.

✅   Siemens оголосив, що вийде з російського ринку через війну в Україні: компанія почала процедуру згортання всієї промислової діяльності.

✅ У Польщі випустили поштові марки із Володимиром Зеленським вартістю 500 злотих одна.Тираж обмежений, всього 99 аркушів. Марки розкупили за кілька годин, повідомляє депутат Краківської міськради Лукаш Вантух. Усі кошти підуть на закупівлю гуманітарної допомоги для України.

✅ Розпочалася процедура з ліквідації монумента “Три сестри” у Сеньківці Чернігівської області, на кордоні України, рф та Білорусі, повідомили в ОВА.


Ukrainian Women’s Guard

 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard