Українські щоденні перемоги. 06.07.2022 Новини Української Жіночої Варти

 Materials prepared by Mila Rosik  

Росія у загарбницькій війні в Україні вже втратила 36 500 військових, 1600 танків та 3 789 бойових броньованих машин.

✅  За минулу добу протиповітряна оборона Повітряних сил 5 липня знищила дев’ять крилатих ракет, а ударна авіація — два склади боєприпасів, два взводні опорні пункти та 12 одиниць техніки окупантів.

 ✅  Захисники України на Краматорському напрямку відтіснили ворога, завдавши йому значних втрат — зведення Генштабу.

 ✅  Міністр оборони Великої Британії Уоллес повідомив, що перша ротація українських військових прибула в країну і незабаром приступить до навчань.

 ✅   Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що на сьогодні бойовий та військовий досвід отримують близько мільйона громадян, а Україна прискореними темпами переозброюється за стандартами НАТО.

 ✅  Правоохоронці віддали на потреби ЗСУ гелікоптер та літак, які були у власності підозрюваного у держзраді нардепа Віктора Медведчука.

 ✅  Володимир Зеленський розповів, що між ним і Генштабом немає жодних непорозумінь, а питання щодо дозволів на переміщення військовозобов’язаних – «дрібна помилка», у порівнянні з єдністю проти Росії.

 ✅   ЄC розробляє законодавство, яке б дозволило конфіскувати підсанкційні російські активи та використовувати їх для повоєнної відбудови України — Урсула фон дер Ляєн.

 ✅  Найбільший опозиційний блок німецького Бундестагу – ХДС/ХСС – планує ініціювати резолюцію з вимогою до федерального уряду передати Україні в якнайшвидший термін 200 бронетранспортерів Fuchs.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard