ЗСУ відбили атаки противника в районах населених пунктів Виїмка, Майорськ, Спірне, Озерянівка, Бахмутське, Кам’янка та Тернові Поди, повідомляє Генштаб

Українські щоденні перемоги. 04.10.2022 Новини Української Жіночої Варти

матеріали підготувала: Оксана Демчина

Міністерство оборони України підтвердило звільнення села Давидів Брід Херсонській області.

✅   Естонія передала ЗСУ дрони, які раніше чоловік з естонсько-російським громадянством, намагався поставити росіянам. Про це повідомляє посольство Естонії у Twitter.

✅   Українські сили прорвали оборону росії на півдні країни, одночасно розширюючи швидкий наступ на схід, відвойовуючи нові території в районах, анексованих Москвою, та погрожуючи шляхам постачання російських військ — Reuters.

✅   Іран не визнає проведених на тимчасово окупованих територіях України так званих референдумів та приєднання цих регіонів до росії, — офіційний представник МЗС Ірану Насер Канані, повідомляє IRNA.

✅   ЗСУ відбили атаки противника в районах населених пунктів Виїмка, Майорськ, Спірне, Озерянівка, Бахмутське, Кам’янка та Тернові Поди, повідомляє Генштаб.

✅   Україна відправить свою делегацію на восьмий Саміт голів парламентів країн G20, який відбудеться 6-7 жовтня у столиці Індонезії Джакарті. Очолить делегацію віцеспікерка Олена Кондратюк.

✅   Цього року хасиди в Умані, які приїхали на святкування Рош ха-Шана, сплатили рекордний туристичний збір – 9,6 млн грн, повідомив заступник міського голови Олег Ганіч.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard