У лісі в Посічі збудують реабілітаційний центр нового зразка


журналістам презентували ідею створення реабілітаційного центру нового зразка на територію лісу в с. Посіч, що неподалік Івано-Франківська.
На площі 2 га планують збудувати центр, де жінки загиблих атовців, а також жінки, що втратили чоловіків чи потребують підтримки, демобілізовані учасники АТО будуть проходити кількатижневий реабілітаційний курс. Тут заплановано створення реабілітаційного центру з контактним міні-зооцентром.
Ідею центру втілюватиме в життя керівник ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька, яка з початком бойових дій на сході бере активну участь в громадській діяльності та волонтерстві.
Основна ідея майбутнього проекту – навчити жінок і чоловіків, які опинилися у складній життєвій ситуації, жити повноцінно далі. Для цього тут буде організовано не лише психологічну підтримку, а й різноманітні бізнес-тренінги і навчання. Симбіоз відпочинку і навчання.
“Жінка після смерті чоловіка часто залишається сам на сам зі страхами і переживаннями. Ми хочемо підтримати її в
таку мить”, – каже Олена Білецька.
Підтримку в реалізації проекту вже висловило посольство Литви. Представник Литви Марюс Янюконіс розповів, що реабілітація атовців і їх сімей – питання, яке потребує всебічної підтримки.
Центр планують розпочати будувати вже восени, проте поки шукають фінансування
Юлія КАНЮС

Джерело