Свідомі союзники чи корисливі дурні – хто підтримує рф у кривавій війні проти України і що це за підтримка?

Розпад росії #RussiaDisintegration #РозвалРос


Понад 140 країн світу виступили проти московії і суворо засудили напад військ рф на Україну. Але є держави, що підтримали кремлівського диктатора і звинувачують у страшніх подіях останнього року НАТО та вплив Заходу.

Минулого року, чітко склався основний кулак наших ворогів: рф, Республіка Білорусь (далі РБ), Іран, Сирія та Північна Корея (далі КНДР).

Ці 4 країни допомагають ерефії  доволі широко, охоплюючи багато сфер:

  • Білорусь надала територію для вторгнення і небо для ударів, а потім почала тренувати мобіків та надавати техніку і снаряди;
  • Іран надсилає дрони-камікадзе та інструкторів;
  • Сирія – власних бойовиків, підконтрольних диктатору Башару аль-Асаду;
  • КНДР – зброю для ПВК “Вагнер” Євгенія Пригожина і не тільки.

Станом на сьогодні Білорусь, в особі вусатого диктатора, продовжує тренувати росіян та надавати техніку і снаряди, не афішуючи цього і активно закликаючи українців до мирних перемовин. Іран, окрім постачання дронів типу “Shahed”, серйозно розглядає можливість постачання балістичних ракет в обмін на Су-35. Навіть бойовиків до України планували прислати… не більше 200 осіб. Але що то за число, якщо військові ЗСУ щодоби ліквідують по 700-1000 загарбників.

Сирія цьогоріч якоїсь суттєвої підтримки надавати не планує. Відправили на війну людей немає змоги, адже вони потрібні самому Асаду для утримання хиткої влади. 

Щодо КНДР, то Кім Чен Ин продовжує постачання озброєння для Прігожина. Бо це лише заробіток і нічого особистого.

Тепер розглянемо країни, які знаходять в Європі, а саме Угорщину, Сербію і Австрію. Угорщина буде й надалі виступати в ролі деструктивного елементу всередині Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу. Здійматиме пил, отримуватиме по голові і замовкатиме на деякий час. Сербія буде шантажувати новими конфронтаціями з Косово, під виглядом “можливого відкриття фронту на Балканах”. Австрія з “комплексом Білорусі” й надалі нитиме про «неможливість побудови нової європейської архітектури безпеки без рф».

Тепер пройдемося по інших континентах.

В Африці росія прагне наростити свій вплив і начебто отримує підтримку Лівії, ЦАР, Малі, Буркіна-Фасо та Еритреї. Але вони не можуть дати агресору ані навчених військовій справі людей, ані зброї. І можуть хіба що голосувати “проти” на засіданнях Генеральної асамблеї ООН.

Те ж саме стосується Південної Америки та Карибського басейну, зокрема Нікараґуа, Болівії, Венесуели, Куби і Ґватемали. Арґентина і Бразилія будуть тримати нейтралітет, аби не сваритися з Цивілізованим Світом.

Що стосується Середньої Азії: тут, найбільшим союзником залишатиметься Таджикистан, який того року допомагав Ірану з постачанням дронів до рф. Це пояснюється страхами зростання впливу “Талібану”, який вважає Таджикистан частиною Афганістана. На Південному Кавказі теж ситуація для путіна невесела. Вірменія продовжує віддалятися від рф, шукаючи альтернативних союзників. 

Грузія, тобто її керівництво, продовжить тихо пропускати турецькі товари до країни-терористки і приймати її, заробляючи гроші до свого бюджету. Азербайджан зміцнюватиме військово-політичні зв‘язки з Туреччиною. Всі намагаються знайти своє місце, щоб не стати на бік кривавого диктатора і зберегти можливість заробляти.

Мапа приблизно така, хоча до союзників рф також приписують Китай, Індію та Туреччину. І це помилка, бо названі країни – не союзники, здатні підтримати агресора, а лише корисливі вигодонабувачі, які хоч і засуджують війну, хочуть отримати свій зиск з того, що відбувається.


Матеріали підготувала Поліна Романова Українська Жіноча Варта для «Вільного Ідель-Уралу»


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard