Рубрика: Розвал Росії “А диктатор-то голий… і самотній”

Промова президента – це не просто монолог людини, а офіційна подія. І зазвичай звертається перша особа держави до своїх громадян з кабінету, сидячи за письмовим столом за фоні прапора. Так було до недавнього часу. Путін виходив в ефір і видавав свої брехливі промови по всіх правилах державного стандарту. Але його останні відео м’яко кажучи дивують. Вони мають особливий підтекст і дозволяють зробити цікаві висновки.

Першим хочеться згадати новорічне привітання кремлівського диктатора до свого народу. Воно було сумним і гнітючим, спрямованим на те, що всі мають готуватися померти за рф. Він часто кашляв і робив паузи. Кривавий тиран вів промову на фоні військових, які були переодягненими ФСО-шниками. І виставлені у кадрі були дивним чином… У верхнього ряду були “обрізані” голови. Виникає логічне запитання: А де ж декорації? Види Кремля? Святкова атмосфера? Новорічна ялинка?

Ще одним цікавим відео стала різдвяна служба у церкві. Самотній диктатор біля такої ж самотньої ялинки. Новорічне дерево, приліплене посеред храму на монтажну піну, встановлене за три хвилини до зйомки, виглядало якось недоречно. Затравлений розгублений погляд Путіна свідчив про те, що він не знає, що далі. Він сам-один. Ані Медведєва, ані Собяніна, нікого з близьких людей поруч. І масовку зібрати просто не встигли. Дуже символічно!

І нарешті захід з приводу 80-ї річниці прориву блокади Сталінграда став повним шоком для усіх. Як зазвичай святкують такі події? Великий урочистий зал, трибуна для очільника держави, на задньому фоні великий напис: 80 років з дня звільнення Сталінграду або щось на кшталт цього. І звичайно ж гості, ветерани, офіційні особи. Але насправді все було по-іншому. Путін сидів за столом на фіолетовому фоні (можливо, просто забули підкласти фон?!) і півтори години вів свою промову. Залу і людей жодного разу не показали. А що ми бачимо на столі кремлівського тирана? Мікрофон німецької (!) фірми Бош, мисочку з полуницями і шоколадні цукерки. Полуниці і цукерки на річниці звільнення від блокади, коли люди навіть хліба місяцями не бачили??? По закінченні промови диктатору аплодували рівно дві людини, яких теж не показали.

Що маємо у підсумку? Усі відео кремлівського діда знімаються без підготовки, нашвидкоруч, тому й мають такий жалюгідний вигляд і більше схожі на аматорську зйомку на смартфон. Хоча насправді існує окремий брендбук, як знімати першу особу держави. Та останні відео демонструють те, що знімають не професіонали. Швидше за все за камерою стоїть співробітник ФСБ, якого вчили знімати не красиво, а достовірно. А реальність така – Путін розгублений і вірогідно не розуміє, як діяти далі. Коли капітан не знає, куди пливе його корабель, дуже скоро він розіб’ється на рифах. На Расєї не все гаразд, і давно йде не “за планом”, а тому спостерігаємо і чекаємо. Розпад рф вже не за горами!


Інформація підготовлена в рамках проєкту “Інформаційна діяльність з протидії дезінформації на територіях, підконтрольних Україні” За підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard