Пост-реліз. Українська Жіноча Варта в Києві провела заняття з тактичної медицини. (фото, відео)

29 жовтня 2022 р. на Оболоні (Київ)  Vcentri HUB, понад півтора десятка жінок та дівчат, відпрацювали одноденний 5-ти годинний курс з тактичної медицини. Варто зазначити, що для переважної більшості дівчат таке навчання відбувалося вперше. Планується такі вишколи проходити регулярно: двічі на місяць на вихідних в Оболонському та Шевченківському районах міста.

Головна мета – якомога більше цивільних навчити базових практичних навичок з тактичної медицини.

Інструктором вишколу був професійний військовий медик, псевдо «Фокус», який навчався тактичній медицині в Україні і в США.

Інструктор коротко ознайомив слухачок з історичними передумовами запровадження таких навчань серед цивільних. З урахуванням власного бойового досвіду він зосередив увагу на головних особливостях тактичної медицини, зокрема, поведінки людини у тій чи іншій критичній ситуації, поширених реакціях, острахах тощо. Наглядно пояснив першочерговість обстеження пораненого та надання йому невідкладної допомоги.

Понад 3 години навчання відведено для відпрацювання практичних навичок з таких дій як:

– кровоспинні процедури, а саме накладення турнікету собі та товаришу;

– попередження пневмотораксу;

– дії щодо виявлення переломів тазової кістки та кінцівок;

– накладання джгуту, в тому числі на шию;

– дії у випадку розриву черевної порожнини;

– правильної тампонади рани тощо.

Завершальний етап навчання – проведення експрес-опитування слухачок, який дозволив оцінити рівень засвоєння отриманих знань. Також була можливість обговорити інші питання, котрі не увійшли до програми.

По завершенні навчального заходу усі учасниці отримали сертифікати про проходження вишколу з тактичної медицини Здобуті знання безперечно допоможуть їм почуватись впевненіше у наш нелегкий час. Слід також зазначити, що більшість слухачок проявили бажання поглибити здобуті знання.

А отже, далі буде…))

Заняття відбулося за підтримки Київської міської ради та  Заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Марини Петрівни

Також до нас завітали декілька місцевих ЗМІ
Відео матеріал про заняття до перегляду 

 

Фото звіт вишколу з тактичної медицини 29.10.2022


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard