Пост-реліз. Професійний військовий вишкіл для жінок та дівчат.

ВГО Українська Жіноча Варта

ВБФ Хелпіка.UA

07 жовтня 2014р., у м. Києві

Пост-реліз

Професійний військовий вишкіл для жінок та дівчат

 
4 та 5 жовтня ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели у місті Києві військові тренування для жінок та дівчат Частина 1. Це вже треті вихідні підряд організовувався вишкіл. За весь цей час у тренуваннях взяли участь більше 500 дівчат. Заняття тривали цілий день у лісовій місцевості.
Як раніше зазначалося, мета вишкілу – за максимально короткий термін сформувати у жінок необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.
Інструкторами військового тренування для дівчат та жінок були професійні військові.  Головний інструктор — діючий інструктор одного з батальйонів, що бере участь в бойових діях на сході України.
В програму першої частини військових тренувань входили теоретичні та практичні заняття. Як показала практика, жіноча аудиторія зосередила свою увагу на зброю, адже одним з пунктів тренінгу був інструктаж з використання та комплектації боєприпасів. Також великий інтерес жінки проявили до медичної підготовки.
Ось відгук однієї з учасниць Надії Лободи: «Так, інструктори – молодці, не забували проводити зарядку, організатори рятували від холоду чаєм, годували смачними пиріжками. Якщо говорити чесно, то первинна мета у нас була – надати допомогу, потім вже отримати навички, приємно провести час і все таке. Тому якщо цілі інші, то хтось, можливо, буде розчарований, тому що цей захід – пізнавальний, ввідний. Але так чи інакше, такі заходи потрібні, рекомендую сходити, це набагато корисніше, ніж обливати себе водою, а потім забувати жертвувати на АТО».
Протягом цих двох днів дівчата занотовували корисну для себе інформацію, освоювали навички виживання на випадок воєнних дій, знайомилися, спілкувалися та пропонували цікаві ідеї для співпраці. Організатори помітили тенденцію, що жінки приходили на вишкіл з друзями, колегами та рідними.
Координатори повідомляють, що Частина 1  військового вишкілу у Києві була проведена востаннє. Вже розпочався набір на Військовий медичний вишкіл Частина 2, що буде проходити на території Ірпінського військового шпиталю. Також запрошуємо бажаючих до співпраці: медиків, волонтерів, журналістів, адже планується проведення вишколів Частина 1 у регіонах України.
Наші контакти: Всеукраїнський благодійний фонд «Helpica» 03057, вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна
т/ф. +380 068 68 474 61,+380 067 5059140
E-mail: [email protected]