Пост-реліз. Професійний військовий вишкіл для школярів.

    11 грудня 2014р
ВГО Українська Жіноча Варта
ВБФ Хелпіка.UA

Пост-реліз

Професійний військовий вишкіл для школярів

Набирає обертів програма Військових вишколів для школярів Частина 1 у місті Києві.
10 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели  у середній загальноосвітній школі №58 Шевченківського району міста Києва військовий вишкіл Частина 1.  У тренуванні взяли участь учні 11-го класу.
Метою вишколу для учнів старших класів є за максимально короткий термін сформувати необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись школярам для виживання в умовах бойових дій.
Інструкторами тренувань задіяні професійні військові, які готують бійців до участі у АТО на Сході країни. Головний інструктор вишкілу  — діючий інструктор одного з батальйонів, що бере участь в бойових діях на території України.
Програма першої частини військових тренувань включає в себе теоретичні та практичні заняття: як допомогти вчителям зорганізувати учнів молодших класів для найшвидшої евакуації до бомбосховища, як надати домедичну допомогу (в тому числі як допомогти самому собі), чим необхідно комплектувати армійський рюкзак та які лікарські засоби повинні входити в склад військової аптечки, як знайти воду, приготувати поживні страви за короткий час, тощо. Учні зосереджують свою увагу на наданні першої невідкладної медичної допомоги, адже до програми  тренінгу входить інструктаж з використання та комплектації військових аптечок. Школярі випробовують на собі, як врятувати пораненого з поля болю, приміряють на собі бронежилет, каску, армійській рюкзак та засвоюють необхідні навички самооборони, занотовують цінну інформацію, що стосується набору необхідних продуктів харчування та речей, що входять до рюкзака бійця.
Висловлює своє враження Світлана Михайлівна, вчитель учнів 11-го класу, які були учасниками вишколу: «Цей вишкіл є дуже необхідним для школярів в зв’язку з подіями не території України. Одне діло коли це в рамках програми розповідають учням вчителі, але інша справа, коли до учнів приходять безпосередньо військові і з перших вуст розповідають корисну і життєво необхідну інформацію. Дякую, Олено, Вам, як організатору, і звичайно всій команді!»
Андрій, учасник вишколу: «Вважаю необхідним проведення подібних заходів, учнів складно зацікавити і загалом здивувати чимось, але Вам це вдалося. Було дуже цікаво і корисно!!!Дякуємо.»
Вишкіл був справжнім випробуванням на стійкість та витривалість, адже тренування  проводилися на останніх уроках. Та незважаючи на закінчення уроків, учні залишалися в неурочний час та зацікавлено завалювали питаннями інструктора.
Голова ГО «Українська жіноча Варта» Олена Білецька повідомляє, що подібні вишколи  дуже корисні для підлітків і проводитися вони будуть досить інтенсивно на базі шкіл міста Києва.
Запрошуємо ІТ-спеціалістів, програмістів, психологів, філологів, піарників, медійників, журналістів, перекладачів та всіх патріотів України до підрозділу «Кібер Варта» для ведення інформаційної війни в кібер-просторі.
Наші контакти: ГО «Українська жіноча варта», вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна; т/ф. +38 068 68 474 61, +380 9738 038 50. Email:  uzv.ukraina@gmail.com