Пост-реліз. У понеділок 8 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели на Великополовецькому полігоні (біля Білої Церкви) військові тренування для жінок та дівчат Частина 3.


ВГО Українська Жіноча Варта
9 грудня 2014р.

ВБФ Хелпіка.UA

Пост-реліз

Професійний стрілецький вишкіл для жінок та дівчат

Стартувала друга частина Стрілецького вишколу для мешканок міста Києва.
У понеділок 8 грудня 2014 року ГО «Українська Жіноча Варта» та ВБФ «Helpica.UA» провели на Великополовецькому полігоні (біля Білої Церкви) військові тренування для жінок та дівчат Частина 3, це вже вдруге був проведений подібний вишіл. Координатори та інструктори мають намір організовувати подібні заходи двічі на тиждень (по буднях).
Відомо, що мета даного вишколу – за максимально короткий термін сформувати у жінок необхідні вміння та навички, які можуть знадобитись в умовах бойових дій.
Інструкторами  військових тренувань задіяні професійні військові, які готують бійців до зони АТО.
Програма другої частини стрілецьких вишколів включає в себе: напрацювання навичок поводження зі зброєю; отримання практичних знань з використання боєвої зброї: пістолета Макарова (ПМ), та автомата Калашникова (АК-74). Наголошуємо, що робота з учасницями проводиться у малих группах з професійними інструкторами – військовими.
 
Враження та відгуки про вишкіл, Наталя: «Багато приємних вражень і захвату! Єдине, зрозуміла, що треба тренувати руки – коли з ПМ прицілюєшся – рука тремтіти починає.»
Юлія, учасниця: «Ми відстрілялися за один підхід всі,навіть на чай-каву не переривались – термоси дістали вже в автобусі по дорозі додому. Буду ще брати участь в подібних заходах». 
Подібні вишколи – це ще й справжнє випробування на витривалість та стійкість до холоду, адже розпочалася справжня зима з лютими морозами та снігопадами. Українські жінки та дівчата – справжні козачки, їх не лякають труднощі та реалії війни, як підтвердження цьому –  участь у військових вишколах та запис до жіночого батальйону. Учасниці з регіонів країни подають заявки на участь у наступних частинах тренувань.
Голова ГО «Українська Жіноча Варта» Олена Білецька повідомляє, що проводиться набір учасниць на 1 Частину стрілецького вишколу на 17 грудня(середа)що буде проходити на території Половецького ролігону.
Запрошуємо ІТ-спеціалістів, програмістів, психологів, філологів, піарників, медійників, журналістів, перекладачів та всіх патріотів України до підрозділу «Кібер Варта» для ведення інформаційної війни в кібер-просторі.
Наші контакти: ГО «Українська жіноча варта», вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна; т/ф. +38 068 68 474 61, +380 9738 038 50. E-mail:  [email protected]