Пост-реліз. ГО «Українська Жіноча Варта» 6 грудня провели у місті Києві на території ТК «Пролісок» стрілецький вишкіл для жінок та дівчат.

ВГО Українська Жіноча Варта

ВБФ Хелпіка.UA

Пост-реліз 

Стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. Частина 3

ГО «Українська Жіноча Варта» 6 грудня провели у місті Києві на території ТК «Пролісок» стрілецький вишкіл для жінок та дівчат. В цих тренуваннях мали змогу взяти участь лише ті дівчата, що проходили вишкіл Частина 1.
Мета вишкілу – відпрацювання динаміки і тактики ведення бою з використанням пейтбольного спорядження
Інструкторами стрілецького вишкілу є тільки професійні військові.
В програму тренувань входили практичні заняття з відпрацювання «Динаміки» та «Тактики» ведення бою вогневими та штурмовими групами підрозділів військової, польової розвідки з використанням пейнтбольного обладнання. Заняття розраховані на підготовку підрозділів чисельністю від 22 бійців до 60 бійців.
Ось відгук однієї з учасниць: «Це було круто! Так, спочатку було дуже холодно, але ми так захопилися тренуваннями, що думки про гарячий чай та теплу ковдру залишилися на задньому плані.».
Суботній вишкіл був справжнім випробуванням на стійкість, адже до нас завітала справжня зима з морозами та снігопадами. Цих вихідних зібралися сміливі та витривалі дівчата, які не бояться лютий холод. Ось, які справжні українські жінки, – надійний тил для чоловіків!
Координатори наголошують, що Частина 1  військового вишкілу тепер проводиться в обласних центрах України: 24 січня у Миколаєві, а 25 січня у Одесі. А також знову триває реєстрація на Стрілецький вишкіл, що буде проводитися 13 грудня.
Також запрошуємо до співпраці активних, цілеспрямованих, досвідчених спеціалістів до лав ГО «Українська жіноча варта». Наші контакти: ГО «Українська жіноча варта», вул. О.Довженка, 14/1, офіс.3, м. Київ, Україна
т/ф. +38 068 68 474 61, +380 9738 038 50.
E-mail:  [email protected]