Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад»


Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад», який відбудеться 29-30 січня 2016 року у м.Львові.
 
Громадська організація “Реформи разом” у партнерстві з Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м.Львові та Громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» проводить Перший Всеукраїнський форум сталого розвитку «Перспективи сталого розвитку громад», який відбудеться 29-30 січня 2016 року у м.Львові.
 
Мета заходу – об’єднати громадських діячів, представників органів місцевого самоврядування та влади для обговорення можливостей сталого розвитку громад в контексті реалізації Стратегії сталого розвитку “Україна-2020”.
Форум «Перспективи сталого розвитку громад» – це не тільки громадські обговорення, але і “платформа” для генерування ідей та пошуку рішень щодо сталого розвитку країни.
 
Запрошуємо Вас до участі та просимо поширити інформацію про Форум!
http://www.forum-rozvytok.com
Зареєструйтесь на участь у Форумі за цим посиланням: https://goo.gl/6U3N0k
Ми у Facebook за адресою https://www.facebook.com/events/1729530697283236/.
 
Участь у Форумі відбувається за кошт самих учасників. Питання побуту під час Форуму, за бажанням, Ви можете вирішити самостійно, або ми допоможемо зарезервувати проживання та/або харчування
Надсилайте ваші запитання, коментарі, побажання на нашу електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: 093-153-67-46 і 068-890-27-31.