Олександр Білецький “Наша мета – повна дезінтеграція того, що називається рф “

Нашою перемогою стане звільнення всіх поневолених кремлем народів, а потім – допомога їм на уламках імперії збудувати власні вільні держави.

Про це в інтерв’ю українському інформаційно-аналітичному телеканалу Апостроф TV заявив військовий експерт Олександр Білецький.

За його словами, “ми маємо ясно розуміти, що нашою перемогою стане не вихід до адміністративних кордонів, кордонів 24 лютого чи кордонів 2014 року. Наша перемога – це розвал російської федерації, як явища. Незалежно від того, що з цього приводу думають Америка чи Китай. Адже гинуть саме наші громадяни: військові і цивільні. Це – величезні втрати, поламані долі, ріки крові. Ми маємо про це пам’ятати. 

Тому нашою метою є повна дезінтеграція того, що називається рф, раніше називалось московією, СРСР чи російською імперією. Це – наша історична місія. Тому нашою перемогою стане звільнення всіх поневолених кремлем народів, а потім допомога їм на уламках імперії побудувати власні вільні держави”.

За словами аналітика, якщо ми цього не зробимо, то вони (рф) накопичать злобу, і через реваншистські настрої знову вчинять подібно тому, що зробила Німеччина після першої світової війни.

“Це – війна на смерть, кацапи взагалі не визнають існування нас, як країни, як народу, як нації. Тому це ніколи не закінчиться – або ми їх, або вони нас” – наголошує експерт. 

За його словами, сьогодні у своїй війні проти України рф використовує корінні окуповані народи так само, як вона це робила з українцями 30, 40 років тому і далі вглиб часу. Раніше українцям, як зараз татарам, калмикам чи бурятам, доводилось воювати за інтереси кремля.

Олександр Білецький переконаний, що саме українські спецслужби та дипломати повинні доносити цю інформацію до представників дискримінованих народів, а також допомагати їм звільнитися від колоніального гніту. Крім того, він вважає, що Україна повинна створити “систему перемоги”, яка має стати однією із наших стратегічних цілей.

“Це має бути ціла система, що працює на перемогу. У нас має бути системна підготовка. Ми не маємо кидати на фронт не підготовлених людей, як це роблять кацапи. У нас повинна бути чудова логістична система. Держава повинна робити так, щоб під час війни працювала економіка, допомагати підприємцям робити свою справу, а не заважати їм. Ми повинні створювати робочі місця, а не платити олігархічні ренти ворогові. Повинні прибрати всі російські газові схеми, прокладки та бізнеси. Ми просто не маємо морального права продовжувати платити ці ренти та закривати очі на різні схеми.

Необхідно продовжувати боротися з корупцією, зокрема – провести перевірку всіх українських чиновників на поліграфі на предмет співпраці з ворогом та звичайної корупції. Цей шлях на початку двохтисячних проходили Польща та Литва.

Також ми не повинні пробачати тих, хто відмовився виконувати свій посадовий обов’язок по захисту України, зокрема – вище керівництво спецслужб”, – каже аналітик.

За його словами, під час цієї війни ми нарешті стали суб’єктом глобального світу, в якому тепер потрібно навчитися “нормально рухатися”. Втягнута у війну, Україна просто змушена будувати глобальні стратегії та домагатися їх здійснення. А через те, що росія дуже велика, ми маємо діяти глобально – працювати з Індією, Китаєм, Японією, країнами Середньої Азії… Не лише з ЄС, США та Британією. 

Війни виграють стратегії, а не герої”, – зазначає військовий експерт й застерігає від недооцінки ворога, адже ми воюємо з дуже агресивним, злим та підступним ворогом.

“Чому він (ворог) постійно акцентує на внутрішніх питаннях? Бо росія історично ніколи не перемагала на полі бою. Зверніть увагу на історію захоплення Криму, півдня України, захоплення України в часи Гетьманщини. Завжди мали місце підкуп, внутрішні чвари та п’ята колона. За класикою військової стратегії, ця колона у нас має бути зачищена.

Не можна воювати з ворогом назовні, не очистившись від зрадників всередині. Всі ті люди, які співпрацювали з ворогом, були його агентами, журналісти та політики, які працювали за російські гроші на всіх рівнях, мають бути прибрані. Вони не мають права в умовах війни здійснювати будь-яку державну діяльність”, – каже Олександр Білецький.

Експерт зауважує, що виявити агентів “5-ї колони” можливо, зокрема, в процесі фільтрації всіх чиновників та працівників правоохоронної системи і застерігає від зволікання з вирішенням цієї проблеми. 

“Ми не можемо сказати “не на часі”. Бо без реформ та рішучих дій щодо якісних змін в країні ми не зможемо перемогти. Не можна відкладати зміни на період після закінчення війни. Україна має зрозуміти, що не можна перемогти ворога з п’ятою колоною всередині.

Хтось втрачає кінцівки, дітей, а хтось може на цьому заробляти. Такі дії також мають бути прирівняні до державної зради. Наша влада має усвідомити, що ракові пухлини треба видаляти вчасно, інакше ми просто помремо”, – попереджає експерт. 

Для того, щоб розібратися в тонкощах сьогодення і зрозуміти, як далі діяти ефективно, експерт радить звернутись до історичних фактів.

“Історія зробила свій черговий оберт. Все це вже було. У нас зараз відбувається те, що було у 20-х, 30-х, 40-х, 50-х тощо роках минулого століття, коли текли ріки української крові, забирали майно, висилали в Сибір. Через них ми, як нація, пережили Голодомор – москва нас намагалася знищити як націю. Усе, що ми побачили у Бучі зараз ми вже бачили після звільнення Києва від кацапів у 1918. Ми заплатили величезну ціну і не маємо права знову наступати на ті ж граблі. 

Тому правило війни з кацапами – немає жодних правил. Потрібно розуміти що це бій на смерть і якщо ми не переможемо, нас більше не буде”, – підсумовує Олександр Білецький. 


Ukrainian Women’s Guard

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages^

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

 

UWG NEWS – Olena Biletska