Новини Української Жіночої Варти 31.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Загальні бойові втрати росіян від початку вторгнення в Україну, за даними Генштабу, станом на 31 серпня. Особового складу – близько 47 900 осіб.

✅ Вранці 31 серпня в російському Бєлгороді прогриміли кілька вибухів — влада повідомила, що працювала ППО. Також вночі вибухи чули в окупованому Херсоні.

✅ У Херсоні та Бериславі Херсонської області ввечері лунали вибухи — імовірно, захисники України знову поцілили в Антонівський міст.

✅ Британська розвідка повідомляє, що українським військовим вдалося місцями посунути лінію фронту на півдні і РФ напевно спробує посилювати ці ділянки.

✅ До кінця 2022 року в Росії спостерігатиметься гострий дефіцит снарядів, артилерії та бронетехніки — The Insider.

✅ Місія МАГАТЕ вирушила з Києва до Запорізької АЕС, де має оцінити ситуацію та встановити постійне представництво. Окупанти заявили, що дають місії на роботу 1 день.

✅ Адміністрація Байдена в останні два місяці допомагала українським військовим підготуватися до контрнаступу на півдні, задовольняючи їхні конкретні запити на військову допомогу — CNN із посиланням на посадовця Білого дому.

✅ Польща, Фінляндія, Естонія, Латвія та Литва погрожують прийняти “національні заходи”, щоб скоротити кількість російських громадян, які в’їжджають у їхні країни і Шенгенську зону, якщо Євросоюз не домовиться про колективний підхід.

✅ Міністри закордонних справ ЄС на засіданні у Празі вирішили повністю зупинити угоду про спрощення візового режиму з РФ і доручили Єврокомісії подумати, що робити з мільйонами чинних віз росіян — глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard