Новини Української Жіночої Варти 30.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Загальні бойові втрати  росіян від початку вторгнення в Україну, за даними Генштабу, станом на 30 серпня. Особового складу – близько 47 550 осіб.

✅  Росіяни витратили щонайменше 10 дорогих «Калібрів» на удари по макетах з дерева, які приймали, зокрема, за передові американські ракетні системи HIMARS. Про це пише The Washington Post з посиланням на українського чиновника та американського дипломата, які говорили на умовах анонімності.

✅  За ніч українські військові на півдні знищили 159 росіян та 60 одиниць їхньої техніки — повідомили в оперативному командуванні «Південь».

✅   Українські війська повернули з-під російської окупації чотири села на півдні поблизу міста Херсона, але головна ціль – Херсон — CNN із посиланням на українське джерело в армії, яке не називають із міркувань безпеки.

✅  ЗСУ знищили переправу росіян через Дніпро в районі села Львове у Бериславському районі Херсонської області.

✅  В окупованому росіянами Херсоні зранку пролунало близько 5 вибухів — росЗМІ повідомляють про успішну роботу ППО, однак місцеві Telegram-канали пишуть про щонайменше один приліт.

✅  Порошенко передав парамедикам робота, який керується дистанційно та вивозитиме з-під обстрілів поранених бійців. За його словами, цей бойовий робот уже знаходиться на озброєнні країн НАТО.

✅   Зеленський заявив, що українські захисники будуть гнати окупантів аж до кордону, але про плани ЗСУ ніхто не розкаже, а російським військовим час тікати чи здаватися в полон.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard