Новини Української Жіночої Варти 29.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

ЗСУ відбили штурми та наступи росіян на Авдіївському напрямку, а на Слов’янському напрямку знешкодили ворожу розвідувальну групу — Генштаб.

✅    Українські військові знищили чотири склади боєприпасів в Генічеському, Херсонському, Каховському та Бериславському районах Херсонщини — командування «Південь».

✅   Збройні сили також влучили у склади боєприпасів росіян в окупованих Іловайську Донецької області та Брилівці на Херсонщині, повідомили в Управлінні стратегічних комунікацій.

✅   Міністр закордонних справ Британії Ліз Трасс, яка претендує замінити прем’єра Бориса Джонсона, заявила, що стане «найбільшим другом» України, якщо переможе на виборах за посаду лідера консерваторів.

✅  Німеччина передасть Україні 16 танків-мостоукладальників Biber. Їх можна використовувати для подолання водних чи інших перешкод у бою.

✅   Північна Македонія передає Україні радянські танки Т-72, які планувала знімати з озброєння ближчими роками.

✅  Володимир Зеленський прибув до Одеси, де ознайомився із завантаженням українського збіжжя на судно-зерновоз, висловивши готовність України до виконання зернової угоди. Також туди прибули посли країн G7.

✅  Креативний директор бренду Balenciaga Демна Гвасалія став амбасадором фандрейзингової платформи United24 для допомоги тимчасово переміщеним особам. Balenciaga продаватиме світшоти, гроші з продажу підуть на допомогу.

✅   Володимир Зеленський повідомив про створення Коледжу Європи в Україні. Це заклад післядипломної освіти, який готуватиме фахівців для роботи в інституціях ЄС.

✅ За першу добу українці розкупили третину накладу поштової марки «Доброго вечора, ми з України». Завдяки продажам марки на філателістичному онлайн-магазині Укрпошти та офіційних онлайн-магазинах на маркетплейсах вдалося зібрати донатів на майже 1 млн грн. Ці гроші будуть перераховані до благоднійного фонду KSE Foundation та спрямовані на благодійні ініціативи.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard