доброго вечора ми з України ЗСУ знищили в Чорнобаївці та Білогірці звичайний і польовий склад боєприпасів — командування Південь.jpg

Новини Української Жіночої Варти 28.07.2022. Українські щоденні перемоги

Матеріали підготувала: Mila Rosik

ЗСУ знищили в Чорнобаївці та Білогірці звичайний і польовий склад боєприпасів — командування «Південь».

✅   Президент Литви Гітанас Наусєда під час виступу у Верховній Раді запевнив, що Вільнюс буде й надалі домагатися посилення санкційного тиску на Росію та збільшення військової допомоги Україні. Також він дорікнув тим, хто заявляє про підтримку України, але водночас хоче «дати можливість Росії зберегти обличчя».

На пресконференції із Зеленським Наусєда оголосив про виділення Україні 10 бронемашин, боєприпасів й антидронів.

✅   Компанія Baykar повідомила, що безпілотник Bayraktar TB2, на який збирали гроші в Польщі, передадуть Україні безкоштовно. Натомість зібрані поляками понад 22 мільйона злотих передадуть на гуманітарну допомогу українцям.

✅   Фонд «Повернись живим» придбав українським захисникам безпілотний авіаційний комплекс Bayraktar TB2 загальною вартістю 16 502 450 доларів — до нього зокрема входить одразу три ударних безпілотних літальних апарати, система розпізнавання «свій-чужий» та декілька десятків корегованих авіаційних боєприпасів.

✅   Перше судно з українським зерном може вийти в море з порту Одеської області 29 липня, заявив заступник генсекретаря ООН Мартін Гріффітс.

✅   Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, яка закликає держсекретаря Блінкена оголосити Росію державою-спонсором тероризму за дії в Чечні, Грузії, Сирії та Україні.

✅  Глава МЗС Бельгії Аджа Лябіб у День української державності написала українському колезі Дмитру Кулебі листа, в якому висловила підтримку Україні, наголосивши на належності Криму та Донбасу до України.

✅  Президент Литви Гітанас Науседа до Дня української державності відвідав Київ і вручив  орден Вітаутаса Великого президенту Зеленському «та всьому українському народу». Це найвища державна нагорода Литви.

✅  «Укрпошта» випустила воєнну марку «Доброго вечора, ми з України» — придбати її можна у магазині «Укрпошти», маркетплейсах Kasta, Prom, Rozetka та на міжнародних майданчиках eBay і Amazon.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard