Новини Української Жіночої Варти 28.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Загальні бойові втрати  росіян від початку вторгнення в Україну, за даними Генштабу, станом на ранок 28 серпня. Особового складу – близько 46 750 осіб.

✅  Збройні сили вдарили по одній з найбільших ворожих військових баз на територій заводу “Автокольорлит” в Мелітополі, повідомив мер міста Іван Федоров.

✅  Українські артилеристи вдарили по трьох пунктах управління російських військових в Херсоні та Дар’ївці — ОК “Південь”. Також уражено склади боєприпасів в Любимівці та Херсоні. Підтверджені втрати ворога складають 11 окупантів, 3 одиниці авто-бронетехніки та самохідну гаубицю “Мста-С”.

✅  У війні з Росією Україна успішно застосовує американську концепцію опору ROC (Resistance Operating Concept) — зокрема ознаки її використання вбачають у серії вибухів у Криму — CNN.

✅  Наступальні можливості Росії в Херсонській області ще більше погіршилися — Інститут вивчення війни (ISW).

✅  У тимчасово окупованій Михайлівці Запорізької області знайшли мертвим колаборанта, який називав себе “керівником поліції” — Запорізька ОВА.

✅  Пентагон розширив використання морських перевезень для доставки зброї в Україну — The Washington Post.

✅  Глави МЗС країн Європейського союзу наступного тижня під час неформальної зустрічі в Празі готуються підтримати призупинення угоди про спрощений візовий режим із Росією, що обмежить можливості для росіян їздити в країни ЄС — Financial Time.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard