Новини Української Жіночої Варти 27.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

ЗСУ за минулу добу ліквідували ще 250 російських вояк та 3 танки. Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку — Генштаб.

✅   Сьогодні Збройні сили України відбили ворожі наступи на шести напрямках, втрати російських окупаційних військ у живій силі зростають — зведення Генштабу.

✅    У Херсоні тактична авіація України уразила засоби ворожої ППО, а також скупчення живої сили і техніки РФ в Новопетрівці й Ольгиному — ОК “Південь”.

✅   Пентагон уклав контракт на понад $182 млн на закупівлю ЗРК NASAMS для України.

✅  У ГУР України розповіли, що нинішня осінь буде вирішальним періодом у війні, а заплановані Україною заходи будуть успішними і плани ворога вдасться зірвати, попри складну зиму.

✅  Американська армія уклала контракт з корпорацією Raytheon Missiles & Defense про виробництво зенітно-ракетних систем NASAMS. Скільки систем замовила армія США і скільки часу піде на їхнє виробництво, не уточнюють. Ці установки потрібні Україні для знищення російських крилатих ракет. Вони можуть вражати цілі на відстані понад 160 км

✅   Мешканець Сум, 85-річний Микола Іванович, продав нерухомість і передав 35 тисяч доларів (близько 1,4 млн гривень) на допомогу ЗСУ — Громадський фонд “Суми”.

✅   У Росії залишилося не більш ніж 45% від тих ракет, які були до початку війни – зокрема, складана ситуація з “Калібрами”, “Іскандерами”, “Кинджалами”, повідомляє ГУРМО України.

✅  Головне управління розвідки повідомляє, що військові РФ, які дислокуються в Казахстані, відмовляються повертатись, щоб не брати участь у війні проти України.

✅  Словаччина підписала угоду з Чехією і Польщею, яка відкриває шлях до передачі Україні МіГ-29 — Reuters.

✅  Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила про готовність піти на компроміс щодо обмеження на в’їзд для російських туристів.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard