Новини Української Жіночої Варти 26.07.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Українські захисники знищили пункт управління, склад боєприпасів ворога, а також 48 загарбників і техніку росіян на півдні.

✅   На Краматорському і Бахмутському напрямках українські захисники відбили ворожі штурми і відкинули ворога — зведення Генштабу.

✅  Авіація ЗСУ за добу завдала 7 ударів по місцях дислокації та розгортання підрозділів росіян на Херсонщині. Українські військові на півдні 48 окупантів, 4 танки, пункт управління десантно-штурмової бригади росіян та склад боєприпасів — командування «Південь».

✅    Україна отримає від німецького державного банку KfW 7,4 млн євро для пільгового кредитування малих та середніх підприємств — повідомило Міністерство фінансів України.

✅  Рада ЄС продовжила санкції проти низки економічних секторів росії через вторгнення в Україну ще на пів року. Обмеження стосуються фінансової, енергетичної, технологічної, транспортної галузей, а також товарів подвійного призначення, промисловості та предметів розкоші.

✅   Німеччина передала Україні три реактивні системи залпового вогню MARS-II — про це заявила міністерка оборони Крістіне Ламбрехт. Також Німеччина, за словами Ламбрехт, передала Україні три самохідні артилерійські установки і готує до відправлення системи ППО IRIS-T.

✅   Британія ввела санкції проти керівників регіонів Росії і міністра юстиції.

✅   Міністри енергетики країн ЄС досягли політичної домовленості про добровільне скорочення споживання газу найближчої зими на 15% — проти проголосувала тільки Угорщина. Втім, для ухвалення рішення достатньо кваліфікованої більшості.

✅  У Харкові почнуть монтувати безпечні зупинки громадського транспорту з залізобетонними укриттями, в яких можна перечекати тривогу.

✅  Кабмін звернувся до уряду США щодо надання «газового ленд-лізу», щоб забезпечити стабільне проходження опалювального сезону.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard