Новини Української Жіночої Варти 25.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Зранку 25 серпня Збройні сили України вкотре завдали удару по Антонівському мосту на Херсонщині — речниця пресцентру Cил оборони Півдня Гуменюк.

✅   Українські військові завдали ударів по Каховському мосту та системах протиповітряної оборони росіян. За добу на півдні ЗСУ знищили понад десяток окупантів, 3 одиниці броньованої автотехніки, склад боєприпасів, а також уразили командно-спостережний пункт ворога — ОК «Південь».

✅  Росія втратила в Україні понад 80 тисяч загиблими, пораненими й дезертирами — міністр оборони Британії Бен Воллес.

✅  Міністр оборони Резніков сподівається, що до кінця 2022 року українці матимуть «хороші новини» щодо ситуації на фронті.

✅  Велика Британія та Україна підписали Спільний план дій щодо допомоги у відбудові транспортної інфраструктури України. Британія пообіцяла ділитися інженерним досвідом і надати новий пакет підтримки для відновлення інфраструктури, яка була пошкоджена через війну.

✅  Іспанія надіслала Україні систему протиповітряної оборони, боєприпаси та броньовані автомобілі.

✅  Норвегія взяла на себе лідерство у постачанні природного газу до Європи, посунувши Росію, яка скорочує поставки до країн ЄС.

✅  Асоціація журналістів Польщі закликає судити російських пропагандистів як воєнних злочинців. Як наголошують в асоціації, піти під трибунал мають маргарита симоньян, володимир соловйов, дмитро кісєльов, ольга скабєєва та багато інших/

✅  Тайванська державна енергетична компанія Taipower здійснила останній платіж за російське вугілля за угодою, підписаною ще до війни в Україні, і не укладатиме жодних нових угод про закупівлю з РФ.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard