Новини Української Жіночої Варти 2.08.2022 Українські щоденні перемоги.

Матеріали підготувала: Mila

Українські війська звільнили від російської окупації вже 53 населені пункти на Херсонщині.

✅  Українські військові знешкодили розвідгрупу ворога на Слов’янському напрямку, а також відбили штурм росіян на Бахмутському напрямку, на Авдіївському бойові дії тривають — зведення Генштабу.

✅   Українські захисники відбили ворожий штурм на Бахмутському, Харківському, Краматорському, Південнобузькому, Авдіївському напрямку.

✅   ЗСУ на півдні знищили ворожий зенітно-ракетний комплекс «ТОР».

✅   Євросоюз переказав Україні 1 млрд євро нової екстреної макрофінансової допомоги.

✅    Газова залежність Австрії від Росії із 80% впала нижче 50% – уряд.

✅   Бельгія заморозила 50,5 млрд євро коштів, що належать людям, компаніям та іншим юридичним особам, які потрапили під санкції після вторгнення Росії в Україну.

✅   Фінський молодіжний рух Kokoumusnuoret («Націоналістична молодь») викупив рекламний борд біля кордону з РФ та розмістив там рекламне оголошення з нагадуванням про воєнні дії Росії в Україні. Kokoumusnuoret зазначає, що в останні тижні все більше туристів з РФ отримують візи для поїздок у Фінляндію. Рух закликає уряд заборонити видачу віз росіянам.

✅    Зеленський та Макрон провели півторагодинну розмову — під час неї український президент попросив французького колегу допомогти розблокувати 8 млрд євро макрофінансової допомоги, яку має надати ЄС.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard