Новини Української Жіночої Варти 12.07.2022 Українські щоденні перемоги.

За 139 днів Росія у загарбницькій війні в Україні втратила 37 470 військових, 1 649 танків та 3 729 бойових броньованих машин.

✅   Українські військові в черговий раз змусили ворога відступити, коли росіяни здійснювали спробу наступу в напрямку Мар’їнки на Донеччині — зведення Генштабу.

✅  Українські військові повідомили про ліквідацію ще трьох представників командування російських військ, серед яких заступники командира та начальник штабу. За повідомленням страткому ЗСУ, кожен з них «зробив «крок доброї волі» – офіційно денацифікувався та демілітаризувався».

✅  У тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині пролунали вибухи, знищено склад із боєприпасами.

✅   Росіяни безуспішно намагалися вести штурм, аби покращити тактичне положення в районах Мазанівки, Іванівки та Долини (Слов’янський напрямок), але ЗСУ відігнали окупантів назад — зведення Генштабу.

✅  Рада Євросоюзу підтримала виділення 1 млрд євро макрофінансової допомоги для України на підтримку економіки в умовах війни.

  Європейський союз заморозив російські активи на суму 13,8 мільярда євро з моменту вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

  Перехоплені Службою безпеки України телефонні розмови окупантів свідчать, що російські загарбники заздрять «ювелірній» роботі українських мінометників та артилеристів.

  З російського полону звільнили п’ятьох українців, серед яких військовослужбовець ЗСУ, колишній співробітник поліції та троє цивільних осіб.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard