Новини Української Жіночої Варти 11.07.2022 Українські щоденні перемоги.

З початку повномасштабної агресії, в Україні було знищено близько 37 400 російських вояків.

✅  Затрофеєний Збройними силами російський зенітно-ракетний гарматний комплекс “Панцир-С1” уже воює на боці України та збив першу ворожу ціль.

✅  Українські військові відбили російську розвідку боєм на Слов’янському напрямку, окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по цивільних об’єктах — зведення Генштабу.

✅  ЗСУ на Херсонщині уразили командно-спостережний пункт російської артилерійської бригади та контрольно-командний пункт Росгвардії.

✅  ЗСУ відбили  ворожий штурм в напрямку Краснопілля (Слов’янський напрямок) та Мар’їнки, на Краматорському та Бахмутському напрямках противник готується до активізації бойових дій — зведення Генштабу.

✅  Один із окупантів під час телефонної розмови розповів, що на Херсонському напрямку українська армія завдала удару по командному пункту, в результаті чого загинули 12 осіб.

✅  Мільярдер Рінат Ахметов заявив, що змушений вивести свою інвесткомпанію SCM з медійного бізнесу — цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ліцензій своїх каналів.

✅  Литва розширила обмеження на транзит товарів до Калінінграда попри попередження РФ — на територію ЄС забороняється ввезення цементу, спирту та низки інших товарів російського походження.

✅  Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте прибув з візитом в Україну і відвідав населені пункти Київської області, які постраждали від російських окупантів.


Ukrainian Women’s Guard

donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard