Ukraine russia WAR 2022

Новини Української Жіночої Варти 14.04.2022. Українські щоденні перемоги / Ukrainian Daily Wins. News by Ukrainian Women’s guard April 14, 2022

Відділ моніторингу #УЖВ
Ukrainian Women’s Guard Monitoring Department

✅ «Ракетний крейсер «Москва» сьогодні пішов саме туди, куди його послали наші прикордонники на острові Зміїний!

Ракети «Нептун», які стоять на сторожі Чорного моря завдали російському кораблю дуже серйозних пошкоджень», – такою радісною новиною поділився з українцями голова Одеської ОВА Максим Марченко. Уражений російський крейсер «Москва» отримав суттєві пошкодження, а після пожежі перекинувся і почав тонути.

Крейсер став найдорожчою військовою втратою рф у війні з Україною. Forbes розрахував приблизну вартість, порівнявши «Москву» з крейсером того ж классу «Україна», який у 1995 році коштував 720 млн доларів.

✅ Після того, як українські захисники поцілили у ракетний крейсер «Москва», сумарна кількість крилатих ракет кораблів ЧФ рф, що перебувають в Чорному морі, зменшилася з 72 до 56.

✅ Командири Азова та 36 бригади морпіхів підтвердили операцію з прориву 36 бригади та з’єднання з полком «Азов». «Азов» отримав суттєве підкріплення, а 36-та бригада уникла розгрому частинами й отримала додаткові серйозні можливості. Захисники міста, тепер уже спільно, серйозно зміцнили свій район оборони.

✅ Сили спеціальних операцій України підірвали міст із ворожою технікою, яка прямувала до Ізюму.

✅ Десантно-штурмові війська ЗСУ заявили про визволення від російських окупантів населених пунктів у південних областях України.

✅ Українська влада провела черговий обмін, повернувши додому 22 українських військових та 8 цивільних.

✅ У Бучі Київської області відновили водопостачання, незабаром у домівки мають повернути подачу електрики й газу, зараз живлення подано на життєво важливі об’єкти.

Електромонтерам вдалося відновити електропостачання для 7 579 родин в 35-ти населених пунктах Київської області.

✅ Укрзалізниця отримала 15 пристроїв для доступу до супутникового інтернету Starlink.

✅ США надають додаткові 800 млн доларів допомоги у вигляді зброї, боєприпасів та іншої безпекової допомоги для України: «Це нове озброєння включає артилерійські системи та боєприпаси та бронетранспортери. Я також схвалив трансфер додаткових гелікоптерів. На додачу, ми продовжимо сприяти передачі вагомого озброєння від союзників та партнерів у всьому світі», – заявив президент США Джо Байден.

Разом з тим, Посольство США в Україні зазначило, що новий пакет військової допомоги від Сполучених Штатів на 800 млн доларів – не останній і далі буде більше. 

У новий пакет збройної допомоги адміністрація США включила:

▪11 гелікоптерів Мі-8/Мі-17 радянського виробництва;

▪18 гаубиць калібру 155 мм;

▪200 американських бронетранспортерів М113;

▪500 ракет для американських сучасних переносних протитанкових ракетних    комплексів Javelin;

▪300 баражувальних дронів Switchblade;

▪низку радарів для повітряної розвідки.

✅ Франція вже надала Україні військову допомогу на 100 млн євро та планує нові поставки.

✅ Великі світові торгові будинки планують скоротити закупівлю нафти та палива у російських державних нафтових компаній вже 15 травня, щоб уникнути порушення санкцій Європейського Союзу щодо росії.

Ukrainian Women’s Guard

ПІДТРИМАЙТЕ НАС 

donate Ukrainian Women’s Guard PayPal  mail:    [email protected]

Підписуйтеся на наші канали та сторінки

Subscribe to our channels and pages

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard