Масові звільнення військових і підготовка нового заколоту проти Кремля

RussiaDisintegration #РозвалРосії

 

Після пригожинського бунту продовжуються посилені чистки у російській армії. За даними американського Інституту вивчення війни (ISW), звільняють, а можливо, і заарештовують командирів із деяких найбільш боєздатних частин і з’єднань ЗС РФ. Британська розвідка повідомляє, що російські офіцери серйозно незадоволені тим, що відбувається.

В Ерефії назріває новий військовий заколот, загроза якого дуже лякає Кремль і керівництво Мінубивств. І цей новий заколот, на думку бункерного диктатора та його приспішників, може бути набагато небезпечнішим, ніж виступ Пригожина, оскільки, ймовірно, торкнеться бойових генералів армії, які перебувають у зоні бойових дій в Україні. Їхній виступ проти російської влади матиме набагато важчі наслідки для Кремля. 

З іншого боку у Москві також неспокійно. З посад знімають генералів та офіцерів, нелояльних путінському режиму. За інформацією видання The Wall Street Journal, на сьогодні вже звільнено 30 військових високопосадовців. Зокрема, командувача 58-ї армії, генерал-майора Попова звільнили за доповідь командуванню про катастрофічну ситуацію у Запорізькій області. Також у відставку відправлений командир 106-ї ПДД Селіверстов через конфлікт із вищим керівництвом Міноборони РФ. Під загрозою арешту і командуючий повітрянодесантними військами Теплинський. Його, ймовірно, звільнять за відмову відправити свої підрозділи на придушення заколоту Пригожина. І таких випадків десятки.

За даними американської розвідки, після невдалого заколоту найманців Пригожина контррозвідка затримала генерала Суровікіна. Про його подальшу долю нічого не відомо вже майже місяць. З 10 липня у громадському просторі не з’являвся й очільник генштабу Герасимов. Хто стоятиме за новим заколотом, аналітики поки що точно сказати не можуть. Але не виключають, що у змові проти ВВП, яка набирає обертів, може взяти участь саме Герасимов. У Росії багато людей, які готові підтримати революцію, і недовольство, що назріває у військовому керівництві на всіх рівнях, може перерости в активні дії з печальним для Путіна кінцем.

Тож спостерігаємо і бажаємо бунтівникам якнайшвидше покінчити з кривавим диктатором і його людожерським режимом.


Матеріали підготувала Поліна Романова «Українська Жіноча Варта» для «Вільного Ідель-Уралу»


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard