9 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками» (відео) 

9 серпня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Спікером була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та у Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

На онлайн-зустрічі психолог розповіла про панічні атаки. До речі, панічна атака – це відчуття страху та тривоги, яке може охопити раптово та зазвичай супроводжується інтенсивними фізичними симптомами, такими як запаморочення, задишка та прискорене серцебиття. Звикати жити з панічними атаками не варто. І наша психологиня розповіла присутнім, як їх позбутись.

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Присутні мали змогу поділитися тим, що їх турбує і отримати поради від досвідченого професійного лікаря-психолога. Наприкінці зустрічі жінки отримали слова мотивації та підтримки від Ганни Молдован.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч!

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard