8 липня 2023 року Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом (відео)

8 липня 2023 року відбулася онлайн-зустріч з лікарем-психологом від ГО «Українська Жіноча Варта» Ганною Молдован. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”. Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. 

На онлайн-зустрічі мова йшла про першу психологічну допомогу при психологічній травмі. На жаль, під час війни кожна з нас стикається зі стресом, який може перерости в психологічну травму. Про те, що першочергово робити, якщо трапилась травмуюча подія та як розпізнати в себе психологічну травму і була мова на зустрічі з Ганною Молдован. Крім того, психологиня розповіла, як боротися з панічними атаками, запропонувала жінкам реально працюючі техніки та способи. 

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Присутні жінки мали змогу поділитися тим, що їх турбує і отримати поради від досвідченого професійного лікаря-психолога.

Наприкінці зустрічі присутні жінки отримали слова мотивації та підтримки від нашого лікаря-психолога Ганни.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Онлайн-зустрічі з психологом, а також ще багато інших онлайн та офлайн заходів, УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступний захід. 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard