7 квітня Українська Жіноча Варта провела вишкіл “Самооборона та виживання в кризових ситуаціях для жінок” у м. Київ (фото)

7 квітня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела чергові заняття в рамках курсу з самооборони для двох груп жінок та дівчат.

На вишколі учасниці отримали не лише теоретичні знання, а й практичні навички! Тренер розповів дівчатам про те, як діяти в стресовій ситуації, як долати психологічний бар’єр, щоб мати змогу дати відсіч, як збити з ніг нападника та як правильно падати самій, щоб не отримати пошкоджень. Перелік знань та навичок, які дають ці курси можна продовжувати ще довго, тому краще приходьте до нас і на власні очі подивіться, як проходять наші заняття (посилання на реєстрацію на наступний вишкіл –> https://forms.gle/ZYQXGhzYfiCaqZZF8).

Тренером цього курсу є Віктор Краєвський – головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. Карате Сютокан – 2 Дан (Україна). Джіу-Джітсу – 3 Дан (Україна). Дзю-Дзютсю – 4 Дан (Німеччина). Айкідо/Фйкікан – 4 Дан (Японія).

Звісно декількох занять, щоб відшліфувати ці навички замало, тому Українська Жіноча Варта та наш сенсей продовжать навчати дівчат та жінок і надалі! Тож не упустіть такий неймовірний шанс і долучайтесь до нас наступного разу! Адже такі знання та навички нікому ніколи не будуть зайвими.

Захід організовано ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Європейського університету.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам – тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard