7 квітня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл із тактичної медицини (фото)

7 квітня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела в Києві у Vcentry HUB: Шевченківський тренінг із тактичної медицини для ГО “Серце нАЗОВні”, а саме для родин загиблих захисників України.

На вишколі тренерка розповіла багато корисної та цікавої інформації, користуючись якою в критичний момент можна врятувати життя собі та/або ближньому. Крім теорії, присутні мали змогу відпрацювати на практиці правильний алгоритм накладання турнікета. Зазначимо, тренінг з надання домедичної допомоги в бойових умовах для військових побудований згідно з протоколом MARCH. Крім теоретично та практичної частин інструкторка детально, але просто та зрозуміло відповідала на питання присутніх. А наприкінці вишколи учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу з тактичної медицини.

Вишкіл провела Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ.

Організатор заходу ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Київської міської ради та в співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard