30 вересня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл з тактичної медицини для дівчат (фото)

30 вересня 2023 року в Києві в Vcentri HUB відбувся черговий одноденний курс із тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». 

В умовах війни знання тактичної медицина актуально, як ніколи. Адже вчасне надання першої і долікарської медичної допомоги зберігає життя поранених.

Вишкіл провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія Горобець.

Під час тренінгу учасниць вчили надавати допомогу в умовах бойових дій, адже швидке надання медичної допомоги – чинник, що значно підвищує шанси на виживання.  Зазначимо, всі навички та алгоритм дій на курсі надавалися згідно з протоколом MARCH. Якщо коротко, йшлося про пріоритет та порядок дій у наданні допомоги пораненому, а саме:

    • M (Massive bleeding) – масивна/критична кровотеча.
    • A (Airway Management) – прохідність дихальних шляхів
    • R (Respiration) – респірація (легені)
    • C (Circulation) – циркуляція (об’єм циркулюючої крові в організмі)
    • H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови/гіпотермія/гіповолемія.

Окрім теоретично частини, жінки відпрацювали отримані знання та навички на практиці. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу Марія сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Навчання відбулося за підтримки Київської міської ради та у співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard