28 вересня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

28 вересня ГО “Українська Жіноча Варта” провела зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок. 

Цього разу присутні говорили про профілактику вигорання у волонтерських справах, а також про те, як відновлювати свій ресурс, зокрема жіночим рукоділлям. Бо так само збирались українські жінки 150 і 1500 років тому, коли чекали своїх чоловіків, виховували дітей, займались рукоділлям, читали, писали, боролись… жили.

Зустріч, вже звично, відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон», ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Крім приємної розмови, жінки займалися рукоділлям, зокрема, вишиванням оберегів на сорочках для захисників в межах проекту «Сорочка для захисника». Ручна вишивка – це арттерапевтичний прийом, який разом із проговорюванням своїх станів та почуттів в середовищі довіри знижує градус психоемоційної напруги, знижує тривожність, дає роботу рукам та зміщує фокус уваги жінки.

Наступна зустріч планується у четвер, адже пізнавальні активності під приємну бесіду – це саме той ресурс, якого нам усім так не вистачає.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. 

УЖВ регулярно проводить онлайн- та офлайн-зустрічі для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українок, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити нашу наступну зустріч!

Фото

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard