30 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

30 листопада ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Цього четверга жінки працювали як бджілки над інклюзивним святом ГО «Літай», яке наближається, створювали ляльки-мотанки для найближчого ярмарку для ЗСУ, продовжували вишивати  сорочки для захисників та обговорювали сучасні ілюстрації жіночих книг про війну. 

Крім того, під час зустрічі говорили про Міжнародну акцію «16 днів проти насильства», а саме про питання гендерної рівності в Україні. Про те, що українки з часів Великого князівства Литовського мали юридично закріплене право на материзну та почували себе незрівнянно краще за жінок інших європейських країн у багатьох питаннях. 

А ще говорили про сучасні проекти, зокрема про «Вишиті болем», адже серед присутніх є ті, хто вишивав ці рушники зцілення, бо опора на традиційну культуру та родинні цінності завжди дає ресурс, щоб пережити горе, втрату та сексуальне насилля під час війни.

ГО “Українська Жіноча Варта” і Тана Срібна чекають вас у Жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard