28 жовтня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл з тактичної медицини для дівчат (фото)

28 жовтня 2023 року в Києві відбувся черговий одноденний курс із тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». Цього разу навчання вперше пройшло в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки.

Вишкіл провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія Горобець.

Тренінг з тактичної медицини – це теоретико-практичний тренінг з надання домедичної допомоги в бойових умовах для військових.Проте підходить і для цивільних, які планують мобілізуватися, перебувати на території бойових дій, або просто опанувати відповідні навички. Він побудований  згідно з протоколом MARCH:

    • M (Massive bleeding) – масивна/критична кровотеча.
    • A (Airway Management) – прохідність дихальних шляхів
    • R (Respiration) – респірація (легені)
    • C (Circulation) – циркуляція (об’єм циркулюючої крові в організмі)
    • H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – травма голови/гіпотермія/гіповолемія.

Окрім теоретично частини, жінки відпрацювали отримані знання та навички на практиці. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу Марія сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Організатор заходу ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м. Київ (Лесина Бібліотека)

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard