26 жовтня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

26 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Нервове напруження та стреси призводять до погіршення сну, підвищена дратівливість провокує конфліктні ситуації на роботі, негаразди в професійній сфері відбиваються на сім’ї та особистих стосунках. Що робити, щоб цього не сталося? Знаходити для себе ресурс, який допоможе вам відновлюватися та наповнюватиме вас енергією. Одним із таких ресурсів для багатьох є рукоділля. Саме для того, щоб під час приємної розмови та рукоділля відновлюватися та наповнюватися Українська Жіноча Варта і Tana Sribna й збирають жіноче коло.

Зустріч, вже звично, відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Усі присутні символічно привітали наймолодшу учасницю льолямарафону на імʼя Леся, яка пошила і передала на благодійність льолю, «Лісовою піснею» Лесі Українки. Адже саме в цьому творі описи вбрання та сорочок героїв якнайкраще описують і підкреслюють характер персонажів – є привід перечитати або переслухати кожній вишивальниці. Також за порадами та за допомогою жінок кола почали пошив нової сорочки для захисника: мама вперше шиє для сина. Гортали книги, малювали, креслили і прокладали перші стібки.

Крім того, мріяли про нові сорочки вже на Перемогу для себе, читали, надихалися та спілкувалися в бібліотеці, яка сьогодні для нас – справді аптека для душі.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. 

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard