28 жовтня 2016р.Київ. Тренінг Перша психічна допомога та кризова інтервенція.

Після травматичної події людина опиняється на перехресті двох життєвих шляхів.
Перший шлях веде до втрати здатності жити звичайним життям. На цьому шляху людину переслідують страхи, невпевненість, безпорадність, недовіра до оточуючих, втрата працездатності. Радість життя залишає людину. Другий шлях -дозволяє розширити досвід, збагачує новими навичками; робить людину більш сміливою та вмілою, збільшує можливості та сили, розширює діапазон емоційних переживань і в водночас сприяє збільшенню довіри до інших людей, тобто веде до після травматичного росту.
Яким шляхом буде рухатись людина після травматичних обставин залежить від того чи отримає вона якісну психологічну підтримку.
Вважається важливим володіти навичками першої медичної допомоги, щоб, при необхідності, вміти врятувати людське життя.
Цього навчають дітей на зайняттях  БЖД, ці знання надають на водійських курсах або на спецкурсах по ПМД та тактичній медицині. І якщо з фізичною травмою людина може впоратись сама до надання професійної допомоги: обробити поріз, накласти джгут, вколоти знеболювальне, то невидимі психологічні травми обов’язково потребують допомоги іншої людини.
Навички першої психічної допомоги – це досить прості прийоми та заходи, які збережуть психологічне здоров’я ваших рідних та близьких. Це методи, які врятують благополуччя тих, хто зазнав втрат.
Це спосіб, яким можна покращити добробут всього нашого суспільства.
Дата навчання
28.10.2016 – 17:00 – 21:00
29.10.2016 – 10:00 – 14:00
Місце проведення: просп. Лобановского 5 , оф. 47.
Деталі по подію тут: http://alltop.com.ua/1481-2/
Реєстрація тут: https://www.facebook.com/events/1192581930785363/
 
Відділ моніторингу УЖВ