27 липня 2016 року о 19:00 Громадська організація “Українська Жіноча Варта” запрошує усіх жінок та дівчат Києва на майстер-клас Ольги Максименко “Детокс для розуму: гроші”.

Як ми користуємося з своїх основних ресурсів – часу, відносин та грошей, і що відбувається, коли найголовнішим з них помилково вважаємо … гроші? 
Майстер-клас провокативний, попереджаємо! Ми будемо говорити про відомі всім нам речі – економічні можливості, фінансові цілі та їх досягнення, планування бюджету – під незвичним кутом зору.
Щось для вас буде несподіваним, деяка інформація гарантовано викличе спротив, але на 100% буде корисною! Приходьте та переконайтесь в цьому самі!
Зрозуміти, чи вмію я управляти своїми грошима – це важливе завдання одного з серїі літніх майстер-класів програми “ДЕТОКС ПЛЮС”. Її мета – попрацювати над тими обмежуючими переконаннями, що заважають нам бути успішними та щасливими.
Усі учасниці, які запросять на майстер-клас подругу, отримають невеличкий корисний презент!
Про спікера:
Ольга Максименко – коуч з кар’єри та лайф-коуч, автор проекту “Стиліст життя” (www.lifestylist.com.ua). Ольга допомагає знайти свою улюблену справу, бути більш щасливими в професії та особистому житті.
Дата та час проведення:
27 липня 2016 р., початок о 19:00.
Тривалість: 90 хв.
Беріть з собою зошит, ручку та гарний настрій:)!
Місце проведення: вул. Дегтярівська, 3, 4 поверх (м. Лукянівська)
Кількість учасників обмежена.
Реєстрація на зустріч є обов’язковою. Внесок 100 грн. Для членів Української Жіночої Варти внесок 50 грн.